به ما بپیوندید
اصفهان،شهرک شهید کشوری،بلوار بوستان 3،
مجتمع تجاری خلیج فارس، طبقه 3 واحد 305
09130323292
info@reservedr.com
شنبه -پنج شنبه 8 الی 17
جمعه تعطیل

تنظیمات قالب

Arrow
Arrow
Slider

درباره ما

رزرو دکتر چه کارایی دارد؟

فراگیر شدن تکنولوژی و دسترسی آسان به اینترنت نحوه‌ی تعامل ما با جهان را تا حد زیادی تغییر داده. با این حال هنوز روند درمان و ارتباط پزشک و بیمار به شکل سنتی باقی مانده است. رزرو دکتر با هدف بهره بردن از امکانات تکنولوژی در راستای ایجاد تحولی مثبت در حوزه‌ی سلامت، فعالیت خود را آغاز کرد.

قدم اول راه‌اندازی سامانه‌ای برای نوبت دهی اینترنتی پزشک دراصفهان بود. شهر اصفهان همواره به عنوان یکی از قطب‌های پزشکی ایران شناخته شده است. مراجعه‌ی روزانه افراد از شهرهای مختلف و کشورهای همسایه اهمیت راه‌اندازی این سامانه و سهولت نوبت‌گیری را بیشتر می‌کرد. خوشحالیم که بعد از یک سال رزرو دکترتبدیل به مرجعی برای بیمارانی شده است که قصد مراجعه به پزشک در شهر اصفهان دارند. به کمک سایت و اپلیکیشن رزرو دکتر شهروندان می‌توانند لیست پزشکان در تخصص‌های مختلف را مشاهده کنند و در زمان مورد نظرشان، آنلاین نوبت دکتر بگیرند.همچنین پزشکان با عضویت در سامانهرزرو دکتر پروفایل شخصی خود را دارند و نوبت بیماران را به شکل اینترنتی و از طریق تلفن همراه و سایت مدیریت می‌کنند.

نوبت دهی اینترنتی دکتر و کاربران رزرو دکتر

پیش از ایجاد سامانه رزرو دکتر روند نوبت دهی دکتر با پیچیدگی‌های مختلفی روبرو بود. مخصوصا افرادی که از شهرهای دیگر ایران و کشورهای همسایه به اصفهان مراجعه می‌کردند برای گرفتن نوبت ویزیت پزشک مجبور به صرف هزینه‌ی زمانی و مالی زیادی بودند. اما امروز شهروندان با کمک سایت رزرو دکتر، پزشک مناسب را در تخصص مورد نظرشان یافته و در زمان دلخواه خود به راحتی نوبت ملاقات می‌گیرند.

رزرو دکتر از طرفی امکان مشاهده‌ی لیست پزشکان شهر اصفهان، بررسی تخصص‌ها و خدمات پزشکان، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و نوبت گیری سریع را به ارمغان می‌آورد. از طرف دیگر به نظم مطب دکتر و مدیریت آسان مطب پزشک کمک قابل توجهی می‌کند. با وجود امکان نوبت دهی اینترنتی دکتر، لازم نیست بیمار حتما زمانی که منشی در مطب حضور دارد برای نوبت گیری از پزشک اقدام کند. بلکه در هر ساعت از شبانه روز به لیست نوبت‌های پزشک دسترسی دارد و از روی تلفن همراه خود و به کمک اپلیکیشن نوبت دهی اینترنتی پزشک رزرو دکتر نوبت ویزیت می‌گیرد. به این ترتیب دراصفهان پزشک می‌تواند از سایت و اپلیکیشن رزرو دکتر برای مدیریت بهتر نوبت‌ها استفاده کند و شهروند برای نوبت‌گیری آسان دکتر از این سیستم بهره ببرد.

در حال حاضر نزدیک به 100 پزشک اصفهان در تخصص‌ها و فوق تخصص‌های مختلف مثل زنان و زایمان و نازایی، چشم پزشکی، ارتوپدی، اورولوژی، کودکان و … عضو سایت رزرو دکتر هستند که به راحتی و تنها با چند کلیک می‌توانید از آن‌ها نوبت ویزیت مطب بگیرید. با این حال ما به ارائه خدمات نوبت دهی اینترنتی دکتر در شهراصفهان بسنده نکردیم و به زودی خدمات نوبت دهی اینترنتی دکتر و بیمارستان را در شهرهای دیگر ایران هم ارائه می‌کنیم.

اپلیکیشن نوبت دهی اینترنتی پزشک رزرو دکتر

پس از گذشت چند ماه از فعالیت سایت رزرو دکتر، این سامانه و سیستم نوبت دهی اینترنتی دکتر با استقبال بسیار خوبی از طرف شهروندان و پزشکان روبرو شد. به همین دلیل اپلیکیشن اندروید و iOS رزرو دکتر را برای تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها طراحی و عرضه کردیم تا فرایند نوبت دهی اینترنتی دکتر اصفهان را از قبل هم آسان‌تر کنیم.

رزرو دکتر همواره در پی افزایش سهولت فرایند نوبت گیری و ارتباط موثر پزشک و بیمار بوده است. اپلیکیش نوبت دهی آنلاین پزشک رزرو دکتر فرایند یافتن پزشک مناسب و نوبت گیری از دکتر را آسان کرده است تا هر کس از طریق تلفن هوشمند اندروید یا آی‌او‌اس خود بتواند از پزشک اصفهان نوبت ویزیت بگیرد. در اپلیکیشن رزرو دکتر می‌توان پروفایل پزشکان در تخصص‌های مختلف را مشاهده کرد، به آدرس و تلفن مطب دکتر دراصفهان و تهران دسترسی داشت و به سرعت و با انتخاب چند گزینه ساده از هر پزشکی آنلاین نوبت ملاقات گرفت.

رزرو دکتر فراتر از نوبت دهی آنلاین پزشک

از ابتدا هدف رزرو دکتر علاوه بر تسهیل فرایند نوبت‌دهی دکتر، بهبود ارتباط پزشک و بیمار و دسترسی شهروندان به اطلاعات پزشکی، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مختلف بود. در همین راستا تیم رزرو دکتر کلینیک‌ها، تصویربرداری‌ها و آزمایشگاه‌های شهرهای اصفهان وتهران  را به سامانه‌ی خود اضافه کرد. به این ترتیب نیاز شهروندان در پیدا کردن کلینیک، آزمایشگاه، بیمارستان مورد نیازشان و دسترسی به آدرس و تلفن کلینیک‌ها، آزمایشگاه‌ها و بیمارستان‌های اصفهان وتهران را برطرف کرد.

این اقدام رزرو دکتر، بستری مناسب برای کلینیک‌ها و مراکز درمانی تهران و اصفهان به وجود آورد تا خدمات خود را در یک پروفایل حرفه‌ای به شهروندان معرفی کنند تا شهروندان بتوانند بر اساس نیاز خود کلینیک مورد نظرشان را بیابند و از خدمات آن‌ها آگاه شوند. کلینیک‌های تهران و اصفهان عضو سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشک رزرو دکتر در تخصص‌های مختلفی مثل پوست، مو و زیبایی، تغذیه، روانشناسی، بینایی سنجی، دندانپزشکی، قیزیوتراپی و آب درمان و گوش حلق و بینی فعالیت می‌کنند.

رزرو دکترمرجع معتبر نوبت دهی اینترنتی

سایت و اپلیکشن نوبت دهی اینترنتی رزرو دکتر دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت است که به عنوان تاییدیه از طرف این مرکز به کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ‌ها داده می‌شود. با استناد به این نماد، کاربران می‌توانند بدون نگرانی به رزرو دکتر اعتماد کنند و به کمک سایت و اپلیکیشنرزرو دکتر از پزشکان اصفهان به شکل آنلاین نوبت ملاقات بگیرند. علاوه بر این، در طول فعالیت یک ساله‌ی پرتال نوبت دهی اینترنتی پزشک رزرو دکتر، شهروندان هزاران نوبت ویزیت پزشکان اصفهان را از طریق این سامانه دریافت کرده‌اند. خوشحالیم که رزرو دکتر توانسته است شهروندان را در روند درمان همراهی کند و رضایت و اعتماد کاربران و پزشکان اصفهان و تهران را به دست آورد.

رزرو دکتر؛ همراه سلامتی بیماران

ما معتقدیم که آگاهی و اطلاعات پزشکی بخشی از سبک زندگی سالم را تشکیل می‌دهد. به همین دلیل مراجعه‌ی شهروندان به رزرو دکتررا نه فقط در هنگام بیماری بلکه جزئی از سبک زندگی کاربران خود می‌دانیم. سامانه نوبت گیری اینترنتی رزرو دکتر امیدوار است که با همراهی شهروندان بتواند به پیشگیری و افزایش آگاهی در حوزه‌ی سلامت کمک کند. به همین جهت و با هدف ارتباط موثر پزشک و بیمار یکی از اقدامات اخیر سامانه نوبت دهی اینترنتی بیمارستان و پزشک رزرو دکتر برنامه ویدیویی «رزرو دکتر با شما» است. در این برنامه هر هفته به سراغ یک پزشک رفته و در مورد موضوعی مهم در حوزه تخصص پزشک صحبت می‌کند. ویدیوهای «رزرو دکتر با شما» تبدیل به منبع دست اول و معتبری برای کاربران سایت رزرو دکتر در حوزه پزشکی شده است.

رزرو دکتر در کنار تمام خدمات خود، ضرورت آگاهی و افزایش اطلاعات کاربران در حوزه سلامتی را فراموش نکرده است. از همین رو بخشی را با عنوان مجله سلامت در قالب وبلاگ راه‌اندازی کرده که اخبار پزشکی و توصیه‌های حوزه سلامت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

از شما ممنونیم

ارزش هر کسب و کار را رضایت کاربران آن تعیین می‌کند. یکی از اصول رزرو دکتر از ابتدای تاسیس تا کنون تداوم رشد و توسعه خدمات ارائه شده توسط این سامانه نوبت گیری اینترنتی دکتر و بیمارستان بوده است. ما با اینکه سعی در تحول روش‌های سنتی و قدیمی داریم اما دشواری ایجاد این تغییرات و حرکت به سمت خدمات مدرن و جدید در حوزه سلامت را به خوبی می‌دانیم. به همین دلیل همواره در پی گسترش سرویس‌ها و خدمات خود هستیم. ما با روی باز مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم و با بررسی دقیق آن‌ها تلاش می‌کنیم تا ماه به ماه تجربه‌ی نوبت دهی اینترنتی بیمارستان ، پزشک، کلینیک و مراکز درمانی مختلف برای کاربرانمان ساده‌تر و دلچسب‌تر از گذشته شود.

خوشحالیم که با رزرو دکتر همراه هستید، نوبت پزشک خود را اینترنتی ازرزرو دکتر می‌گیرید و نظراتتان را برای ما ارسال می‌کنید.

تماس با ما

Captcha
  پیام ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.